2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsförsäkring
Beskrivning: Upphandlingen avser en försäkring av diverse motorfordon i bruk hos Norrköpings Hamn AB.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91016:Lot:1