Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemstöd för elevhälsan
Referensnummer: 1.5.3-2141/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett digitalt systemstöd för elevhälsan för ovan nämnda yrkesprofessioner inom stadens pedagogiska verksamheter. Upphandlingen inkluderar vuxenskolan inom arbetsmarknadsförvaltningen (AMF), och kommunala skolor inom utbildningsförvaltningen.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72222300 IT-tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen