460762-2018 - ResultatSverige-Mölndal: Försäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mölndal Energi AB upphandlar företagsförsäkring
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Mölndal Energi AB upphandlar företags-, motor- och tjänstereseförsäkring.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Företagsförsäkring
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Mölndal Energi AB upphandlar företags-, motor- och tjänstereseförsäkring
Tjänstereseförsäkring
Del nr: 2
Motorfordonsförsäkringar
Del nr: 3
66514110 Motorfordonsförsäkringar