460777-2018 - ÄndringSverige-Halmstad: Kontorshjälp
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskriftstjänster
Referensnummer: HEM 2018/00053
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79500000 Kontorshjälp
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar:
Mottagning av filer
Utskrift av dokument
Kuvertering av dokument
Överlämning av brev till postdistributör
Lagerhantering av kuvert och ark
Tillhandahålla kuvert och ark
Leverans av e-fakturor
Leverans av e-post faktura
Leverans till digital brevlåda
Rapportering till HEM vid fel och avvikelser
Supportorganisation
Leverans av EDI-fakturor (option)
Framtagning av kuvert och ark (option)