460784-2018 - Konkurrensutsättning
See the notice on TED website
Sverige-Göteborg: Industri- eller laboratorieugnar och förbränningsugnar
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Christer Häll
Referensnummer
: 18-0066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42300000 Industri- eller laboratorieugnar och förbränningsugnar
II.1.4.
Kort beskrivning
Market research regarding powder boilers and burners for wood powder, from milled pellets.
See link for more information:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afjkzjmvdq&GoTo=Docs
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen