2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI-Pulsmätning - Arbetsmiljödialog
Beskrivning: Specialpedagogiska skolmyndigheten (SPSM) avser att upphandla ett användarvänligt digitalt system för genomförande och resultatredovisning av en kort enkät som skickas ut till våra medarbetare varje månad. Frågorna i enkäten ska vara forskningsbaserade och belysa den organisatoriska och sociala arbetsmiljön utifrån AFS 2015:4.
Intern identifierare: 2 STO-2024/30
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster