460900-2021 - ResultatSverige-Västerås: Verktyg
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verktyg
Referensnummer: 2019/0311-VKF-4502
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44510000 Verktyg
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av verktyg till VafabMiljö.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34144431 Sopmaskiner med suganordning, 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar, 43132100 Borrmaskiner, 44511000 Handverktyg, 44511500 Handsågar, 44512000 Diverse handverktyg, 44512800 Skruvmejslar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen