2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsdrift Skötsel
Beskrivning: Denna skötselentreprenad omfattar ett fullständigt åtagande avseende tillsyn, skötsel samt felavhjälpande underhåll av samtliga ytor och utrymmen inom beställarens fastigheter
Intern identifierare: 26/110
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1