See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetsutveckling informationssäkerhetskonsult
Beskrivning: Konsulstöd i fortsatt utveckling av det systematiska informationssäkerhetsarbetet. Uppdraget omfattar följande delar samt därmed liknande arbetsuppgifter. - Informationssäkra interna processer. - Vidareutveckla och anpassa metodstöd inom informationssäkerhet. - Ta fram samt genomföra övningar för olika målgrupper. - Lämna kvalificerad rådgivning inom det systematiska informationssäkerhetens delområden.
Intern identifierare: 1763/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000