2. Förfarande
Förfarande
Titel: Containertjänster
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende löpande avrop av containertjänster, såsom hyra, utkörning och utställning, hämtning och tömning av containrar.
Intern identifierare: SN-2023-883
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63111000 Containerhantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000