461068-2026 - Resultat
Sverige – Säkerhetstjänster – Security services, House of Sweden, Washington D.C. USA
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSecurity services, House of Sweden, Washington D.C. USA
BeskrivningThis procurement is related to security services for House of Sweden (Swedish Embassy) in Washington D.C.
Intern identifierare26/39
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000