46116-2024 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning – CTG-utrustning med telemetri
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCTG-utrustning med telemetri
BeskrivningRegion Kronoberg efterfrågar härmed information från leverantörer gällande CTG-utrustning med telemetri till kvinnokliniken.
Intern identifierareRFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning