See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggservicetjänst - Ventilation
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för allmänt förekommande löpande reparations-, service- och underhållsarbeten samt OVK besiktningar inom ventilation inom både säkerhetsskydsklassade objekt och allmänna objekt inom Beställarens fastigheter, t.ex. pumpstationer, reservoarer, vattenverk samt övriga förekommande av Beställarens byggnader.
Intern identifierare: N560U26-124
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggservicetjänst - Ventilation