461265-2017 - ResultatSverige-Filipstad: Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmaterial.
Referensnummer: 1720
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Kontorsmaterial.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22800000 Register, kontoböcker, pärmar, blanketter och övriga trycksaker av papper eller kartong, 22816000 Block, 22850000 Pärmar och tillbehör till dessa, 30192000 Kontorsmateriel, 30192110 Bläck- och tryckfärgsprodukter, 30192130 Blyertspennor, 30197000 Mindre kontorsartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen