461290-2022 - ÄndringSverige-Karlskoga: Djupfrysta livsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel - Djupfrys
Referensnummer: 2022-037
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15896000 Djupfrysta livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att tillgodose behovet av djupfrysta produkter för Karlskoga och
Degerfors kommuners verksamheter