461305-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Möbler för sjukvårdsändamål
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sjukvårdsutrustning rullande material
Referensnummer: HSN 823-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar det löpande behovet region Västerbotten har av produkter inom rullande material.