461321-2022 - ÄndringSverige-Boden: Audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2022 AV-tekniska system
Referensnummer: KS 2022-483
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställaren är i behov av AV-utrustning till konferensrum, klassrum, salar etcetera
För detaljerad beskrivning se bilaga 09.Kravspecifikation.
Beställarens uppgift är att med denna upphandling tilldela ramavtalet till en (1) leverantör och därmed tillgodose Beställarnas behov av AV-utrustning, Detta ska ske via köp. Till detta tillkommer även tjänster i forma av montage samt rådgivning.