See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsbevakning
Beskrivning: Upphandling avser parkeringsövervakning på beställarens mark. Detta inkluderar kontroll av parkerade fordon, utfärdande av kontrollavgifter samt rapportering. Platser och områden specificeras i uppdragets bilagor.
Intern identifierare: 25/299
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000