Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI: Immunofärgningsinstrument
Referensnummer: 2022-O000090
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38430000 Detektions- och analysutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Skåne önskar komma i kontakt med leverantörer som tillhandahåller immunohistokemiska färgningsinstrument.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33696000 Reagens och kontrastmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Denna RFI är en del av en marknadsundersökning i syfte att komma i kontakt med leverantörer som tillhandahåller immunohistokemiska färgningsinstrument.