46153-2024 - Resultat
Sverige – Motorfordon – Ramavtal fordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal fordon
BeskrivningRamavtal fordon ( upp till 3,5ton)
Föregående meddelande008399-2023
Intern identifierareKS 2023/0655
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000