46154-2024 - Resultat
Sverige – Korrekturläsning – English language proofreading and editing services
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEnglish language proofreading and editing services
BeskrivningLund University is issuing an invitation to tender for English language proofreading and editing services.
Föregående meddelande012810-2023
Intern identifierareV 2022/148
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79821100 Korrekturläsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000