See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handledningstjänster
Beskrivning: Linköpings kommun bjuder in till upphandling av handledningstjänster uppdelat i följande anbudsområden: Individ- och familjeomsorgMedicinsk personal, skolpsykologer och skolkuratorerSocialpsykiatriVård och omsorgI upphandlingen är följande kommuner avropsberättigade parter: Kinda kommunNorrköpings kommunValdemarsviks kommun
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: 80590000-6 Handledning
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Handledningstjänster, individ- och familjeomsorg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123964:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Handledningstjänster, socialpsykiatri
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123964:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Handledningstjänster, vård och omsorg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123964:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Handledningstjänster, medicinsk personal, skolpsykologer och skolkuratorer samt konsultativt stöd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123964:Lot:4