461643-2020 - ResultatSverige-SVEDALA: Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elupphandling 2020
Referensnummer: 20/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
II.1.4.
Kort beskrivning
Svedala kommun, organisationsnummer 212000-1074,
Bostadsaktiebolaget Svedalahem, organisationsnummer 556201-2517 och
Svedala Exploaterings AB, organisationsnummer 556191-3715, nedan Beställaren, inbjuder Er att lämna anbud avseende fysiska elleveranser med möjlighet till fast pris produkt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen