2. Förfarande
Förfarande
Titel: Räkenskapsrevision Malmö Stad
Beskrivning: Upphandlingen avser räkenskapsrevision för Malmö stads. Uppdraget består i att både självständigt och som biträde till revisionskontoret genomföra årlig räkenskapsrevision av Malmö stads nämnder och stiftelser.
Föregående meddelande: 007476-2023
Intern identifierare: SR-2023-73
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000