2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputs
Beskrivning: KI har ett återkommande behov av fönsterputs för ett flertal av verksamhetens byggnader.
Intern identifierare: 2-1887/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000