462125-2026 - Resultat
Sverige – Laddningsanordningar – NDS V-337-2 Hyra av laddutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNDS V-337-2 Hyra av laddutrustning
BeskrivningDen här upphandlingen avser hyra av laddutrustning.
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31158000 Laddningsanordningar
Ytterligare klassificering (cpv): 31158100 Batteriladdningsdon, 31681500 Uppladdare, 45232221 Transformatorunderstation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNDS V-337-2 Hyra av laddutrustning