462174-2018 - ResultatSverige-Kungsbacka: Delar och tillbehör till datorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverksprodukter
Referensnummer: 18/78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30237000 Delar och tillbehör till datorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att tillgodose Kungsbacka kommuns behov av nätverksprodukter samt support på dessa.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
50312000 Underhåll och reparation av datautrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen