462292-2020 - ÄndringSverige-Svedala: Naturgas
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av natur- och biogas
Referensnummer: 20/5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09123000 Naturgas
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av natur- & biogas