462336-2018 - PlaneringSverige-Örnsköldsvik: Installation av styr- och reglersystem
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fackla för deponigas på Må med servicekontrakt
Referensnummer: K 18-071 F
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51900000 Installation av styr- och reglersystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Fackla för deponigas på Må
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
51900000 Installation av styr- och reglersystem, 42941000 Maskiner för värmebehandling av gas, 45333000 Gasinstallationer, 39340000 Utrustning för gasnät, 42131170 Tryckventiler till gascylindrar, 45213200 Anläggningsarbeten för magasin och industribyggnader
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen