Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verkstadstjänster för räddningsfordon (tunga lastbilar)
Referensnummer: RÄN-2019-0115
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34114110 Räddningsfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av verkstadstjänster för räddningsfordon (tunga lastbilar av diverse fabrikat) på uppdrag av Uppsala Brandförsvar
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34114110 Räddningsfordon, 50114100 Reparation av lastbilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen