462390-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Eldistributions- och reglerutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätstationer med byggnad i glasfiber - ramavtal
Referensnummer: 21-0115
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31200000 Eldistributions- och reglerutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för leverans, efter avrop, av komplett monterade utomhusbetjänade nätstationer med byggnad i glasfiber.