Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI- Request for Information Self Service Portal
Referensnummer: RFI-2020-257
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Request for presentation from interested suppliers of self service portal solutions.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48100000 Programvara för särskild industri, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72211000 Programmering av system- och användarprogram
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI — request for information self service portal.