See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tvåfacks sidlastande sopbilar kompatibla för delade kärl
Beskrivning: Tvåfacks sidlastande sopbilar kompatibla för delade kärl
Intern identifierare: 26/93
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000