462625-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gräsklippare eller gräsklippningsmaskiner för parker eller idrottsplatser – Fabriksny Redskapsbärare inkl. redskap
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFabriksny Redskapsbärare inkl. redskap
BeskrivningRedskapsbärare I inköpet ska det ingå sop-sug, plog, gräsklippare, borste och andra redskap.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16311100 Gräsklippare eller gräsklippningsmaskiner för parker eller idrottsplatser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133977:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16700000 Traktorer, 43313000 Snöplogar och snöslungor, 34144431 Sopmaskiner med suganordning