2. Förfarande
Förfarande
Titel: Funktionsutredare och AKJ-samordnare
Beskrivning: Funktionsutredare och AKJ-samordnare
Intern identifierare: KOM-418145
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Funktionsutredare och AKJ-samordnare