46279-2026 - Resultat
Sverige – Besiktning av avlopp – TV-inspektion VA-ledningar Mjölby kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTV-inspektion VA-ledningar Mjölby kommun
BeskrivningRamavtal TV-inspektion av VA-ledningar Mjölby kommun för avrop vid behov.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90491000 Besiktning av avlopp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119632:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90490000 Besiktning av avlopp och konsulttjänster för avloppshantering