See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputs
Beskrivning: Fönsterputs inom Sundsvalls kommunkoncern.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124687:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124687:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124687:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124687:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 5
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124687:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Anbudsområde 6
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124687:Lot:6