2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och behandling av brännbart avfall
Beskrivning: Upphandlingen avser Transport och mottagning av brännbart avfall åt Bromölla Kommun
Intern identifierare: 2025/821
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar, 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Transport och behandling av brännbart avfall