2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1209 Välfärdsteknik-Trygghetslarm ordinärt boende
Beskrivning: Upphandling av Välfärdsteknik - Trygghetslarm för ordinärt boende för kommunerna Södertälje, Salem, Katrineholm, Nykvarn och Gnesta.
Intern identifierare: 23/137
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del