See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: PST 34
Beskrivning: Upphandlingen genomförs som en utförandeentreprenad i samverkan.
Intern identifierare: N560U26-33
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45240000 Anläggningsarbete för vattenprojekt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: PST 34