Välkommen att lämna anbud till Högskolan Dalarna. Vi upphandlar härmed upphandlingskonsult till Högskolan Dalarna.
Högskolan Dalarna har för avsikt att skriva avtal med en leverantör.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingskonsult