2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sten- och grusmaterial 2025
Beskrivning: Upphandling av sten och grusmaterial till Trelleborgs kommun.
Intern identifierare: KS 2025/345
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Ytterligare klassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000