See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öppen fritidsverksamhet i Botkyrka kommun
Beskrivning: Upphandlingen omfattar drift av öppen fritidsverksamhet för barn och unga i åldern 10-16 år i 12 anbudsområden.
Intern identifierare: KFN/2026:00018
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98350000 Kultur- och fritidstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Område A
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter i Fittja
Intern identifierare: Område A
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område B
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter i Tullinge
Intern identifierare: Område B
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område C
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter i Storvreten
Intern identifierare: Område C
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område D
Beskrivning: Fritidsklubb i Tumba
Intern identifierare: Område D
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Område E
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter i Tumba
Intern identifierare: Område E
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Område F
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter (Musikhuset) samt Fritidsklubb (Gulan) i Hallunda/Norsborg
Intern identifierare: Område F
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Område G
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter Hallunda/Norsborg (Eleonoraskolan) inriktning techområdet
Intern identifierare: Område G
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Område H
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter Alby
Intern identifierare: Område H
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Område I
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter Grödinge
Intern identifierare: Område I
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Område J
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter Tullinge (Tullingegården)
Intern identifierare: Område J
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Område K
Beskrivning: Fritidsklubb och aktivitetscenter Tullinge (Parkhemsgården)
Intern identifierare: Område K