See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektkommunikatör
Beskrivning: Upphandlingen avser en projektkommunikatör som är ansvarig för kommunikationsarbetet i projekt Mjörn samt andra eventuella projekt.
Intern identifierare: N560U26-271
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projektkommunikatör