2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tärnsjö panncentral
Beskrivning: Vi avser att upphandla en teknisk anläggning enligt tillhörande dokumentation för Tärnsjö panncentral.
Intern identifierare: 2025/02
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42160000 Panncentraler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000