463172-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Byggledare mät, Stora projekt, Fyra spår Uppsala
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledare mät, Stora projekt, Fyra spår Uppsala
BeskrivningAvrop av Geodetisk mätningsteknik konsulttjänst - Dynamiskt Inköpssystem(DIS), 18109, Teknisk Specialist Geodetisk Mätningsteknik i Projektverksamhet
Intern identifierareKOM-420801
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareByggledare mät, Stora projekt, Fyra spår Uppsala