Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredning till fordon samt montering.
Referensnummer: 17/137
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Göteborgs Stads Leasing AB upphandlar inredning till fordon samt montering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer, 39200000 Inredning, 50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon, 50117100 Ombyggnad av motorfordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Inredning till fordon.
Monteringstjänster
Del nr: 2
Ytterligare CPV-kod(er) 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50117100 Ombyggnad av motorfordon
Montering av inredning i fordon.