463188-2018 - ÄndringSverige-Ånge: Barn- och ungdomsomsorg
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstödda familjehem
Referensnummer: Ref nr 2018/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311300 Barn- och ungdomsomsorg
II.1.4.
Kort beskrivning