2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gloves
Beskrivning: The provision of gloves to be used in the line of duty for police officers.
Intern identifierare: A343.127/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18141000 Arbetshandskar
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18140000 Tillbehör till arbetskläder
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Gloves