463250-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Besiktningsman bygg - Ramavtal Örebro kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBesiktningsman bygg - Ramavtal Örebro kommun
BeskrivningHärmed inbjuds anbudsgivare att inkomma med anbud gällande ramavtal för konsulttjänst i form av syn och besiktning för beställarens byggprojekt inom husbyggnation.
Föregående meddelande678219-2022
Intern identifierareKs 1384/2022
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000